» Płatności
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Płatności
W sklepie internetowym stonki.com.pl możesz zapłacić na różne sposoby.

 Formę płatności wybierasz w trakcie składania zamówienia.


 
  • GOTÓWKA 
Za zamówione produkty płacisz dostawcy gotówką przy odbiorze. Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.
 
  • PRZELEW
Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas email z numerem rachunku, na który wpłacasz pieniądze. Ponieważ dla każdego zamówienia generowany jest unikatowy numer, pamiętaj, aby w tytule przelewu podać nr zamówienia. Po potwierdzeniu wpłaty na nasze konto towar zostanie wysłany zgodnie z wybranym standardem.

 
  • KARTA PŁATNICZA
Składając zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę firmy Transferuj.pl oraz  PayU S.A. - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych. Tam podajesz dane swojej karty. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę Transferuj.pl  lub  PayU S.A. wyślemy do Ciebie zamówione produkty.

 
  • PRZELEW BEZPOŚREDNI
Składając zamówienie zostaniesz przekierowany na stronę firmy Transferuj.pl oraz  PayU S.A. - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych, a następnie do Twojego banku. Dokonana płatność praktycznie od razu wpływa na konto pośrednika. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę Transferuj.pl  lub  PayU S.A. wyślemy do Ciebie zamówione produkty.
 
alt

 

 


Przejdź do strony głównej

Najlepiej oceniane produkty

Szczególnie polecamy z naszej oferty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl