Strona główna1 » Płatność

Płatność
W sklepie internetowym stonki.com.pl możesz zapłacić na różne sposoby.

 Formę płatności wybierasz w trakcie składania zamówienia.
     PRZELEW BEZPOŚREDNI

Składając zamówienie zostaniesz przekierowany na stronę firmy Transferuj.pl, PayU S.A. orazPayPal- naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych, a następnie do Twojego banku. Dokonana płatność praktycznie od razu wpływa na konto pośrednika. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę Transferuj.pl, PayU S.A., PayPal wyślemy do Ciebie zamówione produkty.

 
    KARTA PŁATNICZA

Składając zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę firmy Transferuj.pl,  PayU S.A. oraz PayPal - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych. Tam podajesz dane swojej karty. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę Transferuj.pl, PayU S.A., PayPal  wyślemy do Ciebie zamówione produkty.


    PRZELEW ZWYKŁY

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas email z numerem rachunku, na który wpłacasz pieniądze. Ponieważ dla każdego zamówienia generowany jest unikatowy numer, pamiętaj, aby w tytule przelewu podać nr zamówienia. Po potwierdzeniu wpłaty na nasze konto towar zostanie wysłany zgodnie z wybranym standardem.


    GOTÓWKA 

Za zamówione produkty płacisz dostawcy gotówką przy odbiorze. Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.

 
alt

 

 


Przejdź do strony głównej

Najlepiej oceniane produkty

WYCISKACZ PASTY DO ZĘBÓW DOZOWNIK WYCISKANIA 1szt
Uniwersalny, wielozadaniowy wyciskacz  "KROKODYL"    Do kremów w tubie, past do zębów, fluidów itp. - wyciśnij ostatnie soki z każdej tubki.      Wyciskaczy do tubek z kremami/pastami/żelami - dzięki nim dokładniej wyciśniesz zawartość z tubki…

Szczególnie polecamy z naszej oferty

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez sklep stonki.com.pl którego właścicielem jest firma byBOCIEK.pl, ul.Oświęcimska 154A 45-641 Opole, w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwie plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.  

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl