Strona główna1 » O sklepie

O sklepieSklep stonki.com.pl jest integralną częścią firmy alt, która istnieje na rynku od 2008 roku i w dalszym ciągu się rozwija. Sukcesywnie zwiększamy obszar zasięgu naszej sprzedaży, jak również współpracujących z nami firm.
Działamy nie tylko w Polsce, ale i na całym rynku Unii Europejskiej. Dzięki temu dostawę wybranego towaru można zamówić praktycznie w dowolne miejsce Europy. 
Cały czas powiększamy ofertę produktową, dzięki czemu każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Sukces jaki osiągnęliśmy zawdzięczamy wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu naszego Zespołu. Wspólną cechą ludzi tworzących stonki.com.pl jest pasja, która pozwala nam każdego dnia odpowiadać na potrzeby naszych Klientów.

 


Zaufało nam już tysiące klientów potwierdzeniem czego są pozytywne komentarze w największym serwisie aukcyjnym Allegro.pl, sklep stonki.com.pl uzyskała wyróżnienie 

alt
alt
  
Dbając o bezpieczeństwo zakupów i płatności, sklep stonki.com.pl przystąpił do programu

 

alt


 


Dbamy również o bezpieczeństwo danych osobowych naszych Klientów.


Dlatego wszędzie tam, gdzie wymagane jest podawanie danych osobowych połączenie między Klientem a sklepem jest szyfrowane. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą się martwić, że dane przesyłane z lub do sklepu zostaną przez kogoś podejrzane, przechwycone i wykorzystane.

Sklep stonki.com.pl wybrał certyfikat:

alt

 
 

 
Mamy nadzieję że oferowane w naszym sklepie produkty spełnią wszystkie oczekiwania naszych klientów.

 

Dziękujemy za zaufanie  

      


Przejdź do strony głównej

Najlepiej oceniane produkty

Szczególnie polecamy z naszej oferty

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez sklep stonki.com.pl którego właścicielem jest firma byBOCIEK.pl, ul.Oświęcimska 154A 45-641 Opole, w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwie plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.  

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl